Additional information
| Weight | 0.190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | Batwing Sleeve |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | fashion |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | All Season |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | Knitted |
| Gender | Women |
| Model Number | XY0282 |
| Choice | yes |










Reviews
There are no reviews yet.