Description






















































| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 8 cm |
| Brand Name | kliou |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Fabric Type | Woven |
| High-concerned chemical | None |
| Age | Middle Age |
| Craft of Weaving | Tatting |
| whether full opening | No |
| Style | Trend |
| Material | Elastane, POLYESTER |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Decoration | Hollow Out |
| Collar | Turtleneck |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | Women |
| Silhouette | Sheath |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Number of Pieces | 2 piece set |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Occasion | Party |
| Release Date | Spring 2026 |
| Clothing Patterns | SLIM |
| Clothing Length | regular |
| Festival | Carnivals |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | K6S00982A |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.