Description










































| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 8 cm |
| Brand Name | kliou |
| Decoration | Lace-Up |
| Style | High Street |
| Elasticity | High Strecth |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Type | W |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Dot |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Item Type | Rompers&Playsuits |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | K6Q04453A |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Waist | High Waist |
| Fit Type | regular |
| Gender | Women |
| Pattern | Pencil Pants |
| Release Date | Spring 2026 |
| Thickness | Standard |
| Type | Playsuits |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"81-82", "inch":"31.89-32.28"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"83", "inch":"32.68"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"84-85", "inch":"33.07-33.46"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.