Description


















































| Weight | 0.177 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 8 cm |
| Brand Name | kliou |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Elasticity | High Strecth |
| Fabric Type | Woven |
| Style | Sexy & Club |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Polka Dot |
| Fit Type | regular |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Decoration | Hollow Out |
| Gender | Women |
| Release Date | Spring 2026 |
| Clothing Patterns | SLIM |
| Clothing Length | regular |
| Model Number | K6S00605A |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | shorts |
| Fabric content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Pant Style | regular |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"75", "inch":"29.53"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"79", "inch":"31.10"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"83", "inch":"32.68"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.