Additional information
| Weight | 0.550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 22 × 10 cm |
| Brand Name | HKTA |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | Puff Sleeve |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | knit |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Lolita Style |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Decoration | Bow |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Model Number | 3564882 |
| Collar | Peter Pan Collar |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Winter 2024 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| size | S, L |











Reviews
There are no reviews yet.