Additional information
| Weight | 0.420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 3 cm |
| Dropshipping | yes |
| Wholesale | yes |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | karrram |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | K1374 |
| Clothing Length | regular |
| Style | Y2k |
| Material | CASHMERE, COTTON |
| High-concerned chemical | None |
| whether full opening | Yes |
| Decoration | Zippers |
| Elasticity | High Strecth |
| Thickness | Thick |
| Closure Type | Zipper |
| Season | Autumn/Winter |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Striped |
| Collar | Turtleneck |
| Fabric Weight | Heavyweight (Fabric Weight 220–320 g/m²) |
| Age | Junior |
| CN | Guangdong |
| Material Composition | Knit |
| Fit Type | Regular Fit |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.