Additional information
| Weight | 0.220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 2 cm |
| Popular elements | Hollow out, Solid color |
| Style | Casual, Korean fashion, gothic |
| Support | Wholesale, Dropshipping |
| Sleeve Style | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | JOEVILU |
| Craft of Weaving | Knit |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Percentage of Material | 51%-70% |
| whether full opening | No |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | Hollow Out |
| Elasticity | Slight Strech |
| Thickness | STANDARD |
| Closure Type | Zipper |
| Season | All Season |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Gender | Women |
| Collar | STAND |
| Pattern Type | Solid |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Pattern | A-straight |
| Age | 25-34 |
| CN | Zhejiang |
| Fit Type | Regular Fit |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.