Additional information
| Weight | 0.520 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Brand Name | Miss Tough |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | Pullover, None |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Office Lady |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Age | 25-34 |
| Release Date | Winter 2024 |
| Gender | Women |
| Model Number | 2412257H |











Reviews
There are no reviews yet.