Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 15 cm |
| Brand Name | UZSC |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Sweet |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Season | Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Pockets |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Drop-shoulder |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 201g—220g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Night Out |
| Model Number | Printing T-Shirts |
| Fit Type | regular |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"68", "inch":"26.77"}, "size":"XXXS", "vid":200006272}, {"length":{"cm":"72", "inch":"28.35"}, "size":"XXS", "vid":4181}, {"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"XXXL", "vid":4183}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"One Size", "vid":200003528}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"9XL", "vid":-1}]} |











Reviews
There are no reviews yet.