Description




































| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Season | All Season |
| Closure Type | Single Breasted |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fabric Type | COTTON |
| High-concerned chemical | None |
| Fit Type | Loose |
| Craft of Weaving | Knit |
| Main ingredients of fabric Percentage | Polyester |
| Release Date | Summer 2025 |
| Clothing Patterns | Loose |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Printing |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Style | Y2k |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Fabric content | 71% (inclusive) – 80% (inclusive) |
| Model Number | SH594 |
| Collar | O-Neck |
| Waist | Mid Waist |
| Sleeve Style | regular |
| Material Composition | Natural Fiber |
| Pattern Type | Cartoon |
| Pant Style | regular |
| Front Style | Flat |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Gender | Women |
| Age | Senior |
| Name | SH599 |
| Weight | 0.45kg |
| size | as shown |
| material | cotton |
| Feature1 | cartoon shape |
| Feature2 | Good looking |
| Feature3 | soft and thick |
| Feature4 | loose cuffs |
| Feature5 | Comfortable and skin-friendly |
Reviews
There are no reviews yet.