Description
















































| Weight | 0.700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Decoration | Flowers |
| Collar | round neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Lantern Sleeve |
| Style | Sweet |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Floral |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Heavyweight (Fabric Weight 220–320 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Birthday outfit |
| Material Composition | Knitted |
| Pattern | Loose-fitting |
| Festival | Valentine's Day |
| Release Date | Summer 2026 |
| Percentage of Material | 91%-95% |
| Gender | Women |
| Model Number | Women's 3D Flower Winter Sweater |
| Yarn Thickness | Coarse yarn |
| White Jumper | Casual Knitted Top |
| Oversized | Chunky Knit, Kawaii/Sweet/Vintage |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"128", "inch":"50.39"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"132", "inch":"51.97"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"138", "inch":"54.33"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"144", "inch":"56.69"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.