Additional information
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | 100%Viscose |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Three Quarter |
| Style | Office Lady |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Material | Viscose |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Pattern | Loose-fitting |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"85", "inch":"33.46"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"95", "inch":"37.40"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |











Reviews
There are no reviews yet.