Description






































































































| Weight | 0.136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 8 cm |
| Brand Name | hugcitar |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | Sheer |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Elastane, Polyamide |
| Pattern Type | Floral |
| Fit | Smaller Than Usual |
| Pattern Them | Festival |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Festival | Carnivals |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Square Collar |
| Occasion | Party |
| Model Number | T5519236K |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"74-84", "inch":"29.13-33.07"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"78-88", "inch":"30.71-34.65"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"82-92", "inch":"32.28-36.22"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"86-96", "inch":"33.86-37.80"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"90-100", "inch":"35.43-39.37"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"94-104", "inch":"37.01-40.94"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.