Description








































































































































| Weight | 0.253 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 8 cm |
| Brand Name | hugcitar |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Straight |
| Neckline | Turtleneck |
| Decoration | Hollow Out |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Spring 2025 |
| Profile Type | H |
| Model Number | D4B17737A |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78-88", "inch":"30.71-34.65"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"82-92", "inch":"32.28-36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"86-96", "inch":"33.86-37.80"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"90-100", "inch":"35.43-39.37"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"94-104", "inch":"37.01-40.94"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.