Description


















































































































































| Weight | 0.287 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 11 cm |
| Brand Name | hugcitar |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | O-Neck |
| Decoration | NONE |
| Style | Sexy & Club |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | Natural |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Release Date | Spring 2025 |
| Profile Type | H |
| Model Number | D2C11244A |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"72-90", "inch":"28.35-35.43"}, "size":"S", "vid":-1}, {"length":{"cm":"76-94", "inch":"29.92-37.01"}, "size":"M", "vid":-2}, {"length":{"cm":"80-98", "inch":"31.50-38.58"}, "size":"L", "vid":-3}, {"length":{"cm":"68-86", "inch":"26.77-33.86"}, "size":"XS", "vid":-16}]} |
Reviews
There are no reviews yet.