Description




















































































| Weight | 0.186 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | hugcitar |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Decoration | Backless |
| Collar | Slash Neck |
| Closure Type | Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | Flare Sleeve |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Long Sleeves |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Fleece |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Party |
| Pattern | SLIM |
| Festival | Christmas |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Gender | Women |
| Model Number | T5719775H |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"74", "inch":"29.13"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.