Description




















































































































| Weight | 0.375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 6 cm |
| Brand Name | hugcitar |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Chemical Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Pleated |
| Neckline | O-Neck |
| Decoration | Ruched |
| Style | Casual |
| Dresses Length | Ankle-Length |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Profile Type | H |
| Model Number | D4616712A |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"80-92", "inch":"31.50-36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"84-96", "inch":"33.07-37.80"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"88-100", "inch":"34.65-39.37"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.