Description








































































| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 15 × 6 cm |
| Brand Name | NONE |
| Shoes Type | Slides |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | POLYESTER |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | TPU |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Autumn |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Lining Material | PVC |
| Item Type | slippers |
| With Platforms | No |
| Style | Concise |
| Insole Material | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.