Description




























































































































































| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | Hirsionsan |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | bufferfly |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 181g—200g |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Office |
| Model Number | 26056 |
| Fit Type | Loose |
| property 1 | short sleeve solid 100% cotton t shirt women summer |
| property 2 | candy color basic casual tee |
| property 3 | soft oversized shirts female |
| property 4 | white, black, blue, yellow, green, red, pink |
| property 5 | M, L, XL |
| property 6 | loose t shirt |
| property 7 | basic t shirt |
| property 8 | soft t shirt |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"106", "inch":"41.73"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.