Additional information
| Weight | 0.255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Brand Name | others |
| Material | Polyester fiber |
| Season | Spring |
| Style | Casual |
| Length | full length |
| Decoration | Lace-Up |
| Pattern Type | Dot |
| Occasion | Casual |
| Weight | 0.255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Brand Name | others |
| Material | Polyester fiber |
| Season | Spring |
| Style | Casual |
| Length | full length |
| Decoration | Lace-Up |
| Pattern Type | Dot |
| Occasion | Casual |
Reviews
There are no reviews yet.