Description
Size
Shoulder:26-48cm Bust:72-96cm Length:55cm Sleeve Length:54cm
Size mearsured by ourselves,
sometimes has some errors, but always within 3cm.
"- ": refers to the elastic range of the clothes.




























































Size Shoulder:26-48cm Bust:72-96cm Length:55cm Sleeve Length:54cm Size mearsured by ourselves,sometimes has some errors, but always within 3cm."- ": refers to the elastic range of the clothes.
Size
Shoulder:26-48cm Bust:72-96cm Length:55cm Sleeve Length:54cm
Size mearsured by ourselves,
sometimes has some errors, but always within 3cm.
"- ": refers to the elastic range of the clothes.




























































| Weight | 0.184 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 11 × 7 cm |
| Brand Name | other |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Decoration | NONE |
| Collar | Turtleneck |
| Closure Type | None, Pullover |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Standard |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | polyester |
| Pattern | SLIM |
| Percentage of Material | 91%-95% |
| Gender | Women |
| Model Number | HL1378 |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.