Description
















| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 3 cm |
| Brand Name | DAOHUAN |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | polyester |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | O-Neck |
| Decoration | Lace |
| Style | Y2K |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Material | POLYESTER |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | Regular |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Profile Type | A |
| Model Number | A731 |
| Place Of Origin | China (Mainland) |
| Gender | Women |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.