Description















| Weight | 0.195 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Brand Name | TDFunlive |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Hotsweet |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Bow |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Weight | 161g—180g |
| Festival | Christmas |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Party |
| Fit Type | Slim |
| Condition | daily |
| Model number | women T-shirts |
| Departments name | adult |
| Feature 1 | new |
| Feature 2 | solid |
| Feature 3 | design |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.