Additional information
| Weight | 0.480 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Brand Name | QIAO |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Material | Glass |
| Shapepattern | Round |
| Fine or Fashion | fashion |
| Style | TRENDY |
| Item Type | DIY Jewelry Package |
| DIY Jewelry Package Type | Other |
| Occasion | Party |
| is_customized | No |
| Gender | Women |
| Included Additional Item Description | Glass Beads Kit |
| Model Number | PC-06 |
| Item | Crystal Beads Bracelets Making Kit |
| Beads Quantity | 225pcs/360pcs/420pcs |
| Size | 8mm |
| Hole size | 1mm |
| Color | 4 Color series |
| Feature | Colorful & High Quality |
| Application | Perfect for making bracelets to share with loved ones. |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews
There are no reviews yet.