Description
















































| Weight | 0.368 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 11 cm |
| Brand Name | SJSP |
| Upper Material | Artificial leather |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | PVC |
| Sandal Type | Mules |
| High-concerned chemical | None |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Style | Fashion |
| Fashion Element | Buckle |
| Department Name | Adult |
| Closure Type | Buckle Strap |
| Dressing style | other |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Pattern Type | Leopard |
| Insole Material | Fabric |
| Fit | True to Size |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Flat with |
| Model Number | Bk003 |
| Lining Material | Cotton |
| Occasion | Casual |
| Item Type | sandals |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"countrySizeMap":{"EU":"36", "BR":"34.5", "JP":"23", "UK":"3.5", "KR":"235", "MX":"23.5", "US":"6"}, "length":{"cm":"22.6", "inch":"8.90"}, "size":"36", "vid":200000334}, {"countrySizeMap":{"EU":"37", "BR":"35", "JP":"23.5", "UK":"4", "KR":"240", "MX":"24", "US":"6.5"}, "length":{"cm":"23.3", "inch":"9.17"}, "size":"37", "vid":100010482}, {"countrySizeMap":{"EU":"38", "BR":"36", "JP":"24", "UK":"5", "KR":"245", "MX":"24.5", "US":"7"}, "length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"38", "vid":200000898}, {"countrySizeMap":{"EU":"39", "BR":"37.5", "JP":"25", "UK":"6", "KR":"255", "MX":"25.5", "US":"8"}, "length":{"cm":"24.7", "inch":"9.72"}, "size":"39", "vid":200000364}, {"countrySizeMap":{"EU":"40", "BR":"38", "JP":"25.5", "UK":"6.5", "KR":"260", "MX":"26", "US":"9"}, "length":{"cm":"25.4", "inch":"10.00"}, "size":"40", "vid":100013888}, {"countrySizeMap":{"EU":"40.5", "BR":"38.5", "JP":"26", "UK":"7", "KR":"265", "MX":"26.5", "US":"9.5"}, "length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"41", "vid":100010483}, {"countrySizeMap":{"EU":"42", "BR":"40.5", "JP":"27", "UK":"8.5", "KR":"275", "MX":"27.5", "US":"10.5"}, "length":{"cm":"26.7", "inch":"10.51"}, "size":"42", "vid":200000337}, {"countrySizeMap":{"EU":"43", "BR":"41", "JP":"27.5", "UK":"9", "KR":"280", "MX":"28", "US":"11"}, "length":{"cm":"27.4", "inch":"10.79"}, "size":"43", "vid":200000338}]} |
Reviews
There are no reviews yet.