Description
One Size
Bust Size:80cm Length:54cm
Size mearsured by ourselves,
sometimes has some errors, but always within 3cm.
"- ": refers to the elastic range of the clothes






One Size Bust Size:80cm Length:54cmSize mearsured by ourselves,sometimes has some errors, but always within 3cm."- ": refers to the elastic range of the clothes
One Size
Bust Size:80cm Length:54cm
Size mearsured by ourselves,
sometimes has some errors, but always within 3cm.
"- ": refers to the elastic range of the clothes






| Weight | 0.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 12 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Hollow Out |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2026 |
| Weight | 121g—140g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Sports |
| Model Number | t-shirt |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.