Additional information
| Weight | 0.306 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 26 × 9 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | Ruched |
| Collar | V-Neck |
| Closure Type | Pullover, Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |











Reviews
There are no reviews yet.