Description




















| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Sleeve Length(cm) | Three Quarter |
| Sleeve Style | Butterfly Sleeve |
| Brand Name | NONE |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Clothing Length | regular |
| Style | Casual |
| Fit | True to Size |
| Material | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | NONE |
| Weight | 121g—140g |
| Elasticity | Slight Strech |
| Tops Type | TEES |
| Season | Spring & Autumn |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Spring 2026 |
| Gender | Women |
| Pattern Type | |
| Item Type | tops |
| Collar | V-Neck |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| Age | Junior |
| CN | Jiangxi |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.