Additional information
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 7 cm |
| Brand Name | Bessmini |
| Decoration | Sequined |
| Style | Sexy & Club |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Elasticity | Non Strech |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Age | Middle Age |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Item Type | bodysuits |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Model Number | Y3061A |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"81", "inch":"31.89"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"91", "inch":"35.83"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"101", "inch":"39.76"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |






Reviews
There are no reviews yet.