Additional information
| Weight | 0.178 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 6 cm |
| Brand Name | NONE |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER, Elastane, Viscose |
| Decoration | Crochet |
| Collar | Turtleneck |
| Closure Type | None, Pullover |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Striped |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 18-24 Years |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.