Additional information
| Weight | 0.260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Shirring |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Winter 2025 |
| Weight | 241g—260g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Model Number | CSWGT40312 |
| Fit Type | regular |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"106-116", "inch":"41.73-45.67"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"110-120", "inch":"43.31-47.24"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"114-124", "inch":"44.88-48.82"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.