Additional information
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 5 cm |
| Chain Type | Horsewhip |
| Feature | Tarnish Free, Hypoallergenic |
| Brand Name | E.B.belle |
| Model Number | N2843 |
| Style | TRENDY |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Stainless steel |
| Setting Material | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Occasion | Party |
| Item Type | NECKLACES |
| Compatibility | All Compatible |
| Pendant Size | 10mm*22mm |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| CN | Zhejiang |
| Fine or Fashion | fashion |
| Shapepattern | KeY |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |






Reviews
There are no reviews yet.