Additional information
| Weight | 0.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
| Brand Name | Disney |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit, Tatting |
| Age | Children |
| Origin | Mainland China, Mainland China, Mainland China |
| CN | Jiangxi, Fujian |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, POLYESTER |
| Pattern Type | Cartoon |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Fairy tale |
| Tops Type | TEES, TEES, Tees |
| Release Date | Spring 2025 |
| Weight | 141g—160g |
| Item Type | tops, tops, Tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women, Unisex, Unisex |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Sports |
| Age Range | 4-6Y, Maternity, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"XXXS", "vid":200006272}, {"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"XXS", "vid":4181}, {"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"99", "inch":"38.98"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"103", "inch":"40.55"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"123", "inch":"48.43"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |










Reviews
There are no reviews yet.