Additional information
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand Name | deeptown |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Sweet |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Lace-Up |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Pattern Type | solid color |
| Fit | True to Size |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 281g—300g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Night Out |
| Model Number | YB1780 |
| Fit Type | Regular Fit |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"64", "inch":"25.20"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"68", "inch":"26.77"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"72", "inch":"28.35"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |











Reviews
There are no reviews yet.