Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Brand Name | ESKEEM |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Metals Type | Copper |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Gender | Unisex |
| Material | Metal |
| Customized Type | Photo |
| Model Number | PEN114 |
| Shapepattern | Round |
| Pendant Size | 45mm |
| Fine or Fashion | fashion |
| Occasion | Anniversary |
| Chain Type | Rope Chain |
| Item Type | Customized Necklaces |
| Compatibility | All Compatible |
| Style | Hiphop/Rock, Memory photo pendant |
| Color | Sliver/gold Color |
| Custom | Contact us to send photos |
| Logo/Text | Contact us to send text |
| Transport | Over 250$ Free FEDEX |
| Dropshipping | Support Dropshipping |











Reviews
There are no reviews yet.