Description




















| Weight | 0.650 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Shoes Type | Basic |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | Microfiber |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Super High (8CM – Up) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Wedges |
| Gender | Women |
| Lining Material | PU |
| Item Type | slippers |
| Model Number | women slippers |
| Fashion Element | CRYSTAL |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 5-7cm, 5-7cm |
| Style | LEISURE |
| Insole Material | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22", "inch":"8.66"}, "size":"34", "vid":-1}, {"length":{"cm":"22.5", "inch":"8.86"}, "size":"35", "vid":-2}, {"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"36", "vid":-3}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"37", "vid":-4}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"38", "vid":-5}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"39", "vid":-6}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"40", "vid":-7}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"41", "vid":-8}, {"length":{"cm":"26", "inch":"10.24"}, "size":"42", "vid":-9}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"43", "vid":-10}]} |
Reviews
There are no reviews yet.