Description














| Weight | 1.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | NONE |
| Whether with metal toe cap | No |
| Flats Type | Mary Janes |
| Upper Material | Genuine Leather |
| Department Name | Adult |
| Toe Shape | Round Toe |
| Outsole Material | Rubber |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Season | Spring/Autumn |
| Occasion | Party |
| Upper fixing method | sticking |
| Gender | Women |
| Whether waterproof | No |
| Lining Material | Genuine Leather |
| Item Type | flats |
| Fashion Element | Buckle |
| Closure Type | Buckle Strap |
| Insole Material | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Upper-Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Platform Height | 0-3cm |
| heel height | 5cm |
| size_info | {"sizeInfoList":[]} |
Reviews
There are no reviews yet.