Description








































































































































| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 28 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Fit Type | regular |
| brand | Nai Hui |
| item number | 250 |
| Fabric name | Cotton |
| sleeve type | Regular sleeve |
| elasticity | bulletless |
| Main fabric composition | Cotton |
| Is it a cross-border supply? | No |
| size | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| version | conventional |
| length | Ordinary (50cm < length ≤ 65cm) |
| Main fabric composition content | 95% or more |
| Style Type | Japan and Korea Leisure |
| Listing year/season | Autumn 2022 |
| collar | Crew neck |
| sleeve length | long sleeve |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.