Description


































| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 12 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Department Name | Adult |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | Rubber |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | sticking |
| Whether waterproof | No |
| Whether with metal toe cap | No |
| Shoes Type | Other |
| With or install Professional accessories | None |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-Up |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | 2025 |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | PVC |
| pattern | solid color |
| Product Category | Sneakers |
| upper height | low top |
| Heel height | Medium heel (3-5CM) |
| Heel shape | flat heel |
| opening depth | Shallow mouth (below 7cm) |
| sole material | rubber |
| pop element | Muffin Heel, Cross Strap, Waterproof Table |
| style | leisure |
| Upper material | Artificial PU |
| way of wearing | front lace |
Reviews
There are no reviews yet.