Description


























































































| Weight | 0.419 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 13 cm |
| Brand Name | JMPRS |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | EVA |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | High (5CM – 8CM) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Heel Type | Wedges |
| Item Type | slippers |
| Model Number | A4569 |
| Fashion Element | Platform |
| With Platforms | Yes |
| Platform Height | 0-3cm |
| Style | LEISURE |
| Insole Material | EVA |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Fit | True to Size |
| Lining Material | NONE |
| size | 36-37/38-39/40-41 |
| season | summer/spring/autumn |
| occasion | daily/vacation/hi-street/beach/party |
| gender | women/woman/mujer/female/lady/ladies/femme |
| color | Khaki/Black/White/Pink |
| shoes item | Garden Shoes/slippers/slides/sandals/beach shoes/ |
| shoes type | Clogs sandals/platform sandals/wedges Garden Shoes |
| heels type | wedges/wedge heels/thick bottom |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"36-37", "vid":-1}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"38-39", "vid":-2}, {"length":{"cm":"25.5", "inch":"10.04"}, "size":"40-41", "vid":-3}, {"length":{"cm":"26.5", "inch":"10.43"}, "size":"42-43", "vid":-4}, {"length":{"cm":"27.5", "inch":"10.83"}, "size":"44-45", "vid":-5}]} |
Reviews
There are no reviews yet.