Description












































































| Weight | 1.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | QIABEILA |
| Department Name | Adult |
| Upper Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | Plastic |
| Heel Height | Med (3CM – 5CM), Med (3cm-5cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Women |
| Upper fixing method | sticking |
| Whether waterproof | No |
| Whether with metal toe cap | No |
| Shoes Type | CANVAS, CANVAS |
| With or install Professional accessories | None |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Fashion Element | Metal decoration, Metal decoration |
| Closure Type | ZIP, ZIP |
| Season | Spring/Autumn, Spring/Autumn |
| Model Number | 9030 |
| Pattern Type | Solid, Solid |
| Insole Material | TPR, TPR |
| Fit | True to Size, Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | NONE, none |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"22", "inch":"8.66"}, "size":"34", "vid":-1}, {"length":{"cm":"22.5", "inch":"8.86"}, "size":"35", "vid":-2}, {"length":{"cm":"23", "inch":"9.06"}, "size":"36", "vid":-3}, {"length":{"cm":"23.5", "inch":"9.25"}, "size":"37", "vid":-4}, {"length":{"cm":"24", "inch":"9.45"}, "size":"38", "vid":-5}, {"length":{"cm":"24.5", "inch":"9.65"}, "size":"39", "vid":-6}, {"length":{"cm":"25", "inch":"9.84"}, "size":"40", "vid":-7}]} |
Reviews
There are no reviews yet.