Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 2 cm |
| Brand Name | CH |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Appliques |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | COTTON |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | Letter |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2025 |
| Weight | 101g—120g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Sports |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"48", "inch":"18.90"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"49", "inch":"19.29"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"52", "inch":"20.47"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"53", "inch":"20.87"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"56", "inch":"22.05"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"59", "inch":"23.23"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.