Description
CH Cutout Design Elegant Office Low Heeled Women's Sandals Minimalist Style Crystal Women's Home Slippers




























CH Cutout Design Elegant Office Low Heeled Women's Sandals Minimalist Style Crystal Women's Home Slippers
2 in stock




























| Weight | 0.770 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 19 × 14 cm |
| Brand Name | CHCH |
| Shoes Type | Basic |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | Microfiber Leather |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | Rubber |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | sticking |
| Heel Type | Other |
| Gender | Women |
| Lining Material | PVC |
| Item Type | slippers |
| Fashion Element | Sewing |
| With Platforms | No |
| Style | LEISURE |
| Insole Material | Rubber |
| Pattern Type | Bordered |
| Fit | True to Size |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.