Additional information
| Weight | 0.178 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 5 cm |
| Brand Name | Serathinan |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | Silk, Linen, Lyocell |
| Decoration | Beading |
| Collar | V-Neck |
| Closure Type | None, Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Occasion | Office |
| Material Composition | 40% |
| Pattern | Loose-fitting |
| Festival | Carnivals |
| Release Date | Summer 2024 |
| Percentage of Material | 31%-50% |
| Gender | Women |
| Model Number | BC657 |
| Yarn Thickness | Coarse yarn |
| Elastic Fiber | 70D High-Elastic Yarn |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"L", "vid":361385}]} |











Reviews
There are no reviews yet.