Description








































































| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 5 cm |
| Brand Name | Serathinan |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | Wool, Silk |
| Decoration | Beading |
| Collar | Bow |
| Closure Type | None |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | Batwing Sleeve |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | 70% |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Summer 2025 |
| Percentage of Material | 51%-70% |
| Gender | Women |
| Model Number | BC1095 |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"120", "inch":"47.24"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"124", "inch":"48.82"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.