Additional information
| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 25 cm |
| Brand Name | Miss Tough |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | None, Pullover |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | Under 18 years old |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | STANDARD |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Gender | Women |
| Model Number | 8d545 |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |











Reviews
There are no reviews yet.