Additional information
| Weight | 0.350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 30 cm |
| Brand Name | Emperoe Goat |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | CASHMERE |
| Decoration | NONE |
| Collar | O-Neck |
| Closure Type | None |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Office Lady |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Age | 25-34 |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Extra-Heavy (Fabric Weight > 320 g/m²) |
| Thickness | Thick |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | cashmere |
| Pattern | Loose-fitting |
| Percentage of Material | 95% above |
| Gender | Women |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"S", "vid":-1}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"M", "vid":-2}, {"length":{"cm":"114", "inch":"44.88"}, "size":"L", "vid":-3}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"XL", "vid":-4}]} |










Reviews
There are no reviews yet.