Additional information
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Brand Name | others |
| Craft of Weaving | Knit |
| Decoration | |
| Season | Summer |
| Style | Sweet, American Retro |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Pattern Type | Polka Dot, Letter |
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Brand Name | others |
| Craft of Weaving | Knit |
| Decoration | |
| Season | Summer |
| Style | Sweet, American Retro |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Pattern Type | Polka Dot, Letter |
Reviews
There are no reviews yet.