Additional information
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | HIZILENT |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Letter |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Festival |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 101g—120g |
| Festival | Halloween |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China mainland |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Night Out |
| Model Number | T-Shirts |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"41", "inch":"16.14"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"43", "inch":"16.93"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"45", "inch":"17.72"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"47", "inch":"18.50"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |









Reviews
There are no reviews yet.