Description
















































































































































| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand Name | Absobe |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Lace |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Lace |
| Fit | True to Size |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 201g—220g |
| Festival | Halloween |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Scarf Collar |
| Occasion | Sports |
| Model Number | white |
| Fit Type | Loose |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"36", "inch":"14.17"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"37", "inch":"14.57"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"38", "inch":"14.96"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.